Marcin Skrzek wejdzie do klatki, podczas TFL 12 w Radomiu!

tfl12-marcin skrzek

Historyczna Zawodowa Gala MMA, TFL 12 w Radomiu coraz bliżej! Już 18 listopada w radomskiej Hali MOSIR, kibice na własne oczy obejrzą zmagania współczesnych gladiatorów w profesjonalnej klatce. Takiego wydarzenia w tym mieście jeszcze nie było.
Niezmiernie miło nam poinformować, że jednym z głównych bohaterów dwunastej odsłony TFL, będzie Radomianin, Marcin Skrzek. Reprezentant klubu CROSS FIGHT RADOM ,stoczy swoją trzecią walkę dla czołowej polskiej organizacji MMA. Będzie to dla niego debiut przed własną publicznością, która od wielu miesięcy regularnie gości na galach Thunderstrike Fight League. „Rozpocząłem już okres przygotowawczy i ciężkie treningi do naszej gali TFL. To dla mnie olbrzymia nobilitacja i super doping do działania, ponieważ organizacja TFL zorganizuje historyczną galę MMA w Radomiu! Na trybunach będzie niesamowita atmosfera a oktagon nada temu wydarzeniu dodatkowy smak. Liczę na Wasze wsparcie, na wsparcie kibiców z całego Radomia. To będzie coś niesamowitego” – komentuje podopieczny trenera Leszka Kulika, Marcin Skrzek.
Bilety na galę dostępne w sprzedaży od 1 października na stronie www.tflmma.pl oraz w RADOMIU: Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia „ATLETA” Ul.Wałowa 8

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.